Esam apmācību centrs ar vairāku gadu pieredzi semināru un kursu organizēšanā. Paplašinot apmācību centra darbību, esam saņēmuši Valsts Augu Aizsardzības dienesta atļauju apmācību rīkošanai*:
  • profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apmācība darbībām ar otrās reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļiem;
  • augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apmācība;
  • augu aizsardzības līdzekļu pārdevēju apmācība.
Piedāvājam Jūsu uzņēmumam pamatzināšanu un zināšanu atjaunošanu augu aizsardzības līdzekļu pieminētajās apmācībās. Mūsu pieredzējušie lektori nodrošinās profesionālu apmācību gaitu.

Organizējam apmācības mūsu centra telpās, kā arī veicam izbraukuma apmācības pie klientiem dažādās Latvijas pilsētās. Varam vienoties par abpusēji izdevīgiem sadarbības variantiem. Pašreiz kursi notiek attālināti.

*Sākot ar 2013.gada 1.jūniju, saskaņā ar Ministru kabineta 2013.gada 19.marta noteikumiem Nr.147 „Noteikumi par profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju, augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru, augu aizsardzības līdzekļu pārdevēju un augu aizsardzības konsultantu apmācību un apliecību izsniegšanas kārtību”


Lai uzzinātu par tuvākajām apmācībām lūgums rakstīt - [email protected] vai zvanīt pa tālruni - +371 24957818


Pieteikties

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.